KONST / Litografier / Färglitografi 13016315
nr 1301 6315
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 23/175. Motivet: 80x60cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:45:43
19/1 19:04:44
300 kr
20/1 14:28:51
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm